Jaką jesteś kobietą – odnajdź swój typ

Chociaż mężczyźni twierdzą, że zrozumieć kobietę nie sposób, lecz z pewnością z męskiego punktu widzenia można Was podzielić na kilka grup. Jaką Ty jesteś kobietą? Pamiętaj jednak, że to jest tylko męski punkt widzenia, a więc pozbawiony jest obiektywizmu, a przede wszystkim sensu 🙂 🙂 :).

MAMUSIA

Mężczyzna jest dla Ciebie kimś, komu trzeba matkować. Ugotujesz na czas, upierzesz, wyprasujesz, zaprowadzisz dzieci do przedszkola, albo szkoły, wkurzą Cię rzucone na dywan skarpetki, ale podniesiesz je i wrzucisz do pralki, a w zimny jesienny dzień, gdy zobaczysz, że Twój facet wychodzi z domu bez szalika, natychmiast go opatulisz i każesz założyć czapkę. W łóżku oddajesz się nawet wtedy, gdy nie masz na to ochoty, żeby zrobić mu przyjemność.

SINGIELKA

Wychodzisz z założenia: „Umiesz liczyć licz na siebie”. Praca jest dla Ciebie przynajmniej tak samo ważna jak dom, a czasami nawet ważniejsza. Mężczyzn traktujesz jak istoty stojące poniżej ewolucyjnego poziomu kobiety. Lubisz ich wykorzystywać i bronisz się przed zakochaniem. Czasami Ci się to nie udaje, ale szybko stwierdzasz, że facet jest kulą u Twojej nogi.

BLUSZCZ

Oplatasz mężczyznę miłością do tego stopnia, że w pewnym momencie staje się to dla niego nie do wytrzymania. Przyduszasz go swoją miłością, co dość często obraca się przeciw Tobie. Jesteś zazdrosna, ale w obawie przed utratą faceta udajesz, że nie dostrzegasz jego wybryków. Cierpisz przy tym i płaczesz po nocach. Uwielbiasz się przytulać i miziać, ale w łóżku nigdy lub bardzo rzadko przeżywasz orgazm. Za to jego rozkosz jest dla Ciebie największym uznaniem.

MODLISZKA

Mężczyzn traktujesz jako istoty niższego rzędu. Pragniesz ich, ale jednocześnie potrafisz poniżyć. Żaden facet nie jest dla Ciebie wystarczająco dobry. W każdym znajdziesz jakieś wady i wyolbrzymiasz je do monstrualnych rozmiarów. Kusisz a następnie odpychasz. Bawisz się mężczyznami i wykorzystujesz. Jesteś bardzo pewna siebie w łóżku, ale wcale nie dominujesz. Uważasz, że to mężczyzna jest od tego, aby dał Ci rozkosz. Jednak na koniec i tak nie ma to znaczenia, bo gdy czujesz, że możesz się zakochać, zaczynasz się bać tej miłości.

UTRZYMANKA

Mężczyzna, to ten, który powinien zapewnić kobiecie dostatnie życie. Nie pracujesz, a jeśli pracujesz, to zarobione pieniądze należą wyłącznie do Ciebie. Mężczyzna nie musi być dla Ciebie ani wspaniałym kochankiem, ani niezwykle inteligentny. Nie liczy się również wiek i zewnętrzna aparycja. Osobiście nie podejmujesz żadnych decyzji dotyczących Waszego wspólnego życia. Masz jednak dar kierowania sprawami w ten sposób, że to choć mężczyzna podejmuje te decyzje, to czyni to zgodnie z Twoja wolą.

ANTYMĘSKA

Z natury lub z powodu złych doświadczeń nie lubisz mężczyzn. Seks siedem razy w tygodniu uważasz za seksoholizm, a faceta z wysokim temperamentem jako „buhaja”. W zasadzie wszystko co związane z mężczyznami denerwuje Cię. Kibicowanie piłkarzom, to kretyńska rozrywka polegająca na ekscytowaniu się 22 facetami biegającymi bez sensu za gumowym pęcherzem. Podziwianie piękna kobiecego ciała, to niemal zboczenie, a nagie męskie ciało to obrzydliwość. A w ogóle, to prawie każdy facet śmierdzi, chrapie i zachowuje się jak bydle.

DESPERATKA

Potrzebujesz faceta nie po to, aby go kochać, ale po to, żeby on podnosił Twoją samoocenę. Nie potrafisz być sama, a gdy jesteś sama, to bardzo cierpisz. Twoja desperacja powoduje, że spotykasz mężczyzn, którzy nie nadają się na partnera. Jesteś przez nich wykorzystywana seksualnie lub materialnie, lub psychicznie a czasami na wszystkie te sposoby razem. Nie uczysz się na błędach i dlatego powtarza się ten sam scenariusz z różnymi mężczyznami.

ARTYSTKA

Starasz się żyć i działać niekonwencjonalnie. Nie przywiązujesz wagi do wierności, szczególnie własnej. Jesteś skłonna przeprowadzać wszelkie życiowe eksperymenty włącznie z tymi erotycznymi. Ogólnie rzecz biorąc żyjesz we własnym świecie, którego nikt nie rozumie. Kobiety z reguły Cię nienawidzą, a mężczyźni uwielbiają, ale się Ciebie boją. Gdy coś Ci dolega w sferze psychicznej, czujesz się sfrustrowana lub masz stany depresyjne potrafisz powiedzieć kilka słów za dużo.

WARIATKA

Jeśli facet Cię wkurzy, to potrafisz rzucić w niego gorącym żelazkiem. Nie znosisz sprzeciwu. Twój mężczyzna ma być Twój i nie ma prawa spojrzeć na ładne nogi innej kobiety. Awanturę potrafisz zrobić z niczego i nie ma mowy, abyś się przyznała do błędu. Uważasz, że najlepszą karą dla faceta za nieposłuszeństwo jest odsunięcie go od łoża. Z drugiej strony bywa tak, że chcąc obłaskawić swojego mężczyznę robisz to przez łóżko i trzeba przyznać, że zazwyczaj z bardzo dobrym skutkiem.

OSACZONA

Jesteś w stałym związku z mężczyzną, który traktuje Cię jak swoją własność. Czasami, choć nie jest to reguła, jesteś maltretowana psychicznie i fizycznie. Czy tego chcesz czy nie chcesz służysz facetowi jako niewolnica czyli dom ma być zadbany, dzieci nakarmione, a wieczorem nie jesteś kochanką a pojemnikiem na spermę. Czasami jesteś zmuszona tolerować kochanki męża. Wszystko przez to, że mężczyzna wmówił Ci, że bez niego nie dasz sobie rady. Tak bardzo się boisz, że jest to prawda, że nie masz siły, aby przeciwstawić się panującej sytuacji. To błąd!

WIECZNA PANNA

Jak każda normalna kobieta potrzebujesz miłości i męskiego ramienia. Jest jednak w Tobie coś co nie pozwala Ci uwierzyć w czyste intencje człowieka, który Cię adoruje. Jesteś bardzo wybredna i zawsze znajdziesz więcej wad w mężczyźnie niż zalet. W sumie składa się to na poczucie samotności i cierpienie. Im jesteś starsza, tym wszystko to się pogłębia. Najgorsze jest jednak to, że masz tendencję do stanów depresyjnych.

Oddany Wam w sieci - Marek

Dziękuję, że przeczytałaś moje wynurzenia do samego końca. Wykazałaś się cierpliwością, wyrozyumiałością a przy niektórych wpisach zapewne także dużą odpornością nerwową.

Jeśli chciałabyś, abym napisał tekst na temat z którym masz problem lub każdy inny, który Cię interesuje - napisz do mnie na adres wielkieoko@wielkie-oko.pl.

Chcesz wiedzieć co myślą faceci? Wróć do strony głównej i czytaj inne artykuły pisane z męskiego punktu widzenia Blog dla kobiet

21 sierpnia, 2018

Dodaj komentarz